استکبار ,بیان ,اینکه ,شیطان ,انقلاب ,ستیزی ,استکبار ستیزی ,بیان اینکه ,کارشناس مسائل ,دنبال نداشت ,دچار تردید ,تنها دوستان همفکر ,اخیر دلخوش کرد
کارشناس مسائل سیاسی:

دست دادن در راهروی خلوت هیچ منعفتی به دنبال نداشت/ برد برد با شیطان پشتوانه فکری و نظری ندارد

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مبارزه با استکبار در دوسال اخیر مورد غفلت قرار گرفته است، گفت: در دو سال اخیر دلخوش کردیم به لبخندی که شیطان به ما زد یا دست دادن در راهرویی خلوت که هیچ منفعتی را به دنبال نداشت و تنها دوستان همفکر مان را دچار تردید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از زیتون خبر، غلامرضا دولتی در نشست روشنگری با موضوع استکبار ستیزی که به همت پایگاه بسیج دانشجویی شهید بیات پیام نور منجیل برگزار شد، اظهار کرد: استکبار ستیزی محصول انقلاب نیست بلکه از ابتدا با انقلاب اسلامی بوده است.

وی با اشاره به مبارزه با استکبار در آیات و روایات ابراز کرد: استکبار ستیزی در قرآن به خوبی تبیین شده است و جزو تکالیف دینی است.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه استکبار ستیزی یکی از اهداف انقلاب اسلامی بوده است، گفت: باید تفکر کنیم که چرا در دوسال گذشته به این نتیجه رسیده ایم استکبار ستیزی را باز تعریف کرده و برای آن همایش بگیریم.

وی ادامه داد: عده ای از همان روزهای اول انقلاب در مبارزه با استکبار دچار تردید شدند و درست بعد از ۳۷ سال از پیروزی انقلاب رئیس جمهور کشور کسانی مثل بازرگان را به عنوان متخصص و معتدل الگو معرفی می کند.

دولتی با بیان اینکه آمریکا مصداق بارز استکبار است، یادآور شد: سلامت و صلح جهانی وابسته به فریاد علیه مستکبرین عالم است.

وی، در بخشی از سخنان خود به مذاکرات اشاره کرد و افزود: در هیچ کجای متون دینی و روایی و تاریخ اسلام نمی توانید جایی برای برد برد با استکبار و شیطان پیدا کنید یا پشتوانه فکری و نظری پشت آن نهفته باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه امام حسن مجتبی(ع) وقتی خیانت سرداران و یاران خود را دید صلح نامه را با تعیین شرایطی امضا کرد در حالی که شرایط فعلی کشور اینگونه نیست.

وی توان دفاعی و نظامی کشور را بالا ارزیابی نمود و اظهار کرد: اگر آمریکا به کشور حمله نظامی نمی کند برای این است که توان حمله و مقابله با ایران را ندارد.

دولتی به نامه رهبری به جوانان اروپا اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری جوانان اروپایی را دعوت به اسلام می کند و ترویج مسلمانی را از آمریکا و اروپا کلید زده است.

وی با بیان اینکه مبارزه با استکبار در دوسال اخیر مورد غفلت قرار گرفته است، بیان داشت: در دو سال اخیر دلخوش کردیم به لبخندی که شیطان به ما زد یا دست دادن در راهرویی خلوت که هیچ منفعتی را به دنبال نداشت و تنها دوستان همفکر مان را دچار تردید کرد.

انتهای پیام

منبع اصلی مطلب : بــیـــــــان
برچسب ها : استکبار ,بیان ,اینکه ,شیطان ,انقلاب ,ستیزی ,استکبار ستیزی ,بیان اینکه ,کارشناس مسائل ,دنبال نداشت ,دچار تردید ,تنها دوستان همفکر ,اخیر دلخوش کرد
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : بردبرد با شیطان پشتوانه نظری ندارد